GIMNÁZIUMI FELVÉTELI A 2020/2021-ES TANÉVRE

A felvételi rangsor ide kattintva érhető el.

Felvételi tájékoztatónk ide kattintva érhető el.

 

 

2020.10.20.

Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium

A Magyar Költészet Napja

dav

József Attila születésnapján, április 11-én iskolánk többféle módon tisztelgett a magyar líra előtt. Tanulóink rádiós ünnepi műsort hallgattak a költészet szépségéről és az életünkben betöltött szerepéről. Verskedvelő diákjainknak verseket olvasott fel a Büfé Galériában tehetséges versmondónk, Vecsei Dorka. A vizuális megközelítés sem maradhatott el: tanulóink feldolgozták Petőfi Sándor János vitéz című művét képregény formájában, mely az iskola folyosóján lett kiállítva néhány versszöveg és képvers társaságában. Április 15-én pedig rendkívüli irodalomórán emlékezünk meg Németh László íróról lánya, Németh Magda segítségével. Ezt követi az ünnepélyes könyvtáravató. Így iskolánk könyvtára volt diákja, későbbi iskolaorvosa, Németh László nevét viseli majd.

 

A megemlékezés ide kattintva érhető el.

 

Copyright 2020 © All rights reserved. Minden jog fentartva Weblapot készítette: Ralovich Dávid, Hevesi Marcell | Newsphere by AF themes.