Munkatársak

Iskolavezetés

Polgár Anikó

Polgár Anikó

Intézményvezető
Herczeghné Leitner Krisztina

Herczeghné Leitner Krisztina

Intézményvezető helyettes (általános iskola)
Hőnig Anikó

Hőnig Anikó

Intézményvezető helyettes (gimnázium)
Vincze Judit

Vincze Judit

Intézményvezető helyettes (felső tagozat, gimnázium)

Nevelő – oktató munkát segítők

Barek Krisztina

Barek Krisztina

iskolatitkár
Kutczmann Mihályné

Kutczmann Mihályné

iskolatitkár
Illik Brigitta

Illik Brigitta

gazdasági ügyintéző
Tóth Gabriella

Tóth Gabriella

gazdasági ügyintéző
Fejes Lili

Fejes Lili

pedagógia asszisztens
Nagy Viktória

Nagy Viktória

pedagógia asszisztens
Jakab Ágnes

Jakab Ágnes

szabadidőszervező

Pedagógusok

Balog Tamás Lászlóné

egyéni fogadóóra: péntek 5. óra

Balog Tamás Lászlóné

matematika
Bánovics Teréz

egyéni fogadóóra: kedd 6. óra

Bánovics Teréz

angol nyelv, tanító
Belső Zsuzsanna

egyéni fogadóóra: hétfő 5. óra

Belső Zsuzsanna

német nyelv
Bodócs Blanka

testnevelés

Bodócs Blanka

Csáki Zsuzsanna

egyéni fogadóóra: csütörtök 6. óra

Csáki Zsuzsanna

matematika
Császár Katalin

egyéni fogadóóra: péntek 4. óra

Császár Katalin

4.a osztálytanító
Csintalan Mónika

Csintalan Mónika

fejlesztőpedagógus
Csizmadia Bálint Béláné

egyéni fogadóóra: szerda 4. óra

Csizmadia Bálint Béláné

10.B osztályfőnöke, matematika, fizika
Deák Ferenc

egyéni fogadóóra: péntek 5. óra

Deák Ferenc

6.b osztályfőnöke, sportági ismeretek, testnevelés
Demeter László

egyéni fogadóóra: csütörtök 2. óra

Demeter László

biológia, kémia
Dobó Andrea

egyéni fogadóóra: hétfő 2. óra

Dobó Andrea

6.c osztályfőnöke, biológia, földrajz, természetismeret, etika, küzdelem- és játék
Erdeiné Vincze Anita

egyéni fogadóóra: kedd 5. óra

Erdeiné Vincze Anita

matematika, kémia
Faragó Zsófia

egyéni fogadóóra: péntek 5. óra

Faragó Zsófia

angol nyelv
Farkasné Málinger Tünde

egyéni fogadóóra: kedd 2. óra

Farkasné Málinger Tünde

ének-zene
Feketéné Korcsog Judit

egyéni fogadóóra: kedd 2. óra

Feketéné Korcsog Judit

történelem
Forgács Gábor

egyéni fogadóóra: péntek 4. óra

Forgács Gábor

11.A osztályfőnöke, etika, magyar nyelv és irodalom, történelem
Fülep Gáborné

egyéni fogadóóra: kedd 5. óra

Fülep Gáborné

matematika, fizika
Gábor Ágnes

egyéni fogadóóra: szerda 6. óra

Gábor Ágnes

magyar nyelv és irodalom, tánc és dráma
Gaskó Ágota

Gaskó Ágota

iskolapszichológus
Giday Beatrix

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Giday Beatrix

7.c osztályfőnöke, biológia, etika, technika, természetismeret
Gurdon József

egyéni fogadóóra: kedd 4. óra

Gurdon József

9.A osztályfőnöke, matematika, fizika
Győri Lívia

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Győri Lívia

12.B osztályfőnöke, mozgóképkultúra és médiaismeret, művészetek, német nyelv
Hajdúné Kovács Ágnes

egyéni fogadóóra: péntek 5. óra

Hajdúné Kovács Ágnes

4.b osztálytanító
Hiltser Nóra

egyéni fogadóóra: csütörtök 6. óra

Hiltser Nóra

10.A osztályfőnöke, angol nyelv
Kalla Viktória

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Kalla Viktória

1.b osztálytanító, ének-zene
Kismárton Brigitta

egyéni fogadóóra: csütörtök 5. óra

Kismárton Brigitta

kommunikáció, magyar nyelv és irodalom, napközis tanár
Köteles Anna

egyéni fogadóóra: péntek 6. óra

Köteles Anna

1.a osztálytanító
Kullmann-né Juhász Edit

egyéni fogadóóra: kedd 3. óra

Kullmann-né Juhász Edit

spanyol nyelv
Kumpera Ferenc

egyéni fogadóóra: hétfő 7. óra

Kumpera Ferenc

mozgóképkultúra és médiaismeret, művészetek
Lapos Ágnes

egyéni fogadóóra: péntek 5. óra

Lapos Ágnes

angol nyelv
Lavicza Márk

egyéni fogadóóra: csütörtök 5. óra

Lavicza Márk

5.a osztályfőnöke, életvitel, etika, küzdelem-és játék, napközis tanár
Leitner József

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Leitner József

9.B osztályfőnöke, edzéselmélet, testnevelés
Lilienberg Zsuzsanna

egyéni fogadóóra: szerda 2. óra

Lilienberg Zsuzsanna

8.b osztályfőnöke, testnevelés
Molnár Csaba Zoltán

egyéni fogadóóra: kedd 4. óra

Molnár Csaba Zoltán

5.c osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom, történelem
Molnárné Lukács Dorottya

egyéni fogadóóra: hétfő 6. óra

Molnárné Lukács Dorottya

8.a osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom, történelem, hon-és népismeret
Monori Mária

egyéni fogadóóra: hétfő 6. óra

Monori Mária

tanító
Morvai Tímea

egyéni fogadóóra: hétfő 6. óra

Morvai Tímea

tanító
Nagy Adrienn

egyéni fogadóóra: csütörtök 5. óra

Nagy Adrienn

7.b osztályfőnöke, német nyelv
Nagy Nikolett

egyéni fogadóóra: hétfő 6. óra

Nagy Nikolett

7.a osztályfőnöke, sportági ismeretek, testnevelés
Papp Zita

Papp Zita

fejlesztőpedagógus
Pisták Regina

Pisták Regina

angol nyelv
Pomozi Tekla

egyéni fogadóóra: szerda 5. óra

Pomozi Tekla

német nyelv
Puskás Adrienn

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Puskás Adrienn

angol nyelv
Puskásné Fekete Marianna

egyéni fogadóóra: kedd 6. óra

Puskásné Fekete Marianna

tanító
Rusznyák Henriette

egyéni fogadóóra: kedd 2. óra

Rusznyák Henriette

3.b osztálytanító
Sátor Attila

egyéni fogadóóra: hétfő 3. óra

Sátor Attila

sport és szervezetei, testnevelés, testneveléselmélet
Sebe Tamás

egyéni fogadóóra: kedd 3. óra

Sebe Tamás

könyvtárostanár, történelem
Somhegyi Katalin

egyéni fogadóóra: péntek 4. óra

Somhegyi Katalin

magyar nyelv és irodalom, német nyelv
Somody Beáta

egyéni fogadóóra: hétfő 2. óra

Somody Beáta

vizuális kultúra
Szabó Tünde

egyéni fogadóóra: péntek 4. óra

Szabó Tünde

angol nyelv
Szopkóné Lázár Ibolya

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Szopkóné Lázár Ibolya

etika, könyvtárostanár
Tass Blanka

egyéni fogadóóra: kedd 7. óra

Tass Blanka

tanító
Tényi Imre

egyéni fogadóóra: hétfő 4. óra

Tényi Imre

földrajz, hon-és népismeret, történelem, természetismeret
Tímárné Kis Csilla

egyéni fogadóóra: szerda 5. óra

Tímárné Kis Csilla

3.a osztálytanító
dr. Tomcsikné Császári Viktória Judit

egyéni fogadóóra: kedd 5. óra

dr. Tomcsikné Császári Viktória Judit

magyar nyelv és irodalom
Tóth Zoltán

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Tóth Zoltán

informatika
Tremmel Anikó

Tremmel Anikó

napközis tanár
Urbán Katalin

egyéni fogadóóra: kedd 6. óra

Urbán Katalin

2.b osztálytanító
Vámosiné Vitáris Márta

egyéni fogadóóra: hétfő 4. óra

Vámosiné Vitáris Márta

2.a osztálytanító
Ványi Gabriella

egyéni fogadóóra: csütörtök 5. óra

Ványi Gabriella

5.b osztályfőnöke, etika, német nyelv
Velkiné Vinczey Nóra

egyéni fogadóóra: hétfő 6. óra

Velkiné Vinczey Nóra

9.Ny osztályfőnöke, német nyelv
Vépy-Benyhe Judit

egyéni fogadóóra: csütörtök 4. óra

Vépy-Benyhe Judit

informatika
Verburgné Sebő Julianna

egyéni fogadóóra: szerda 3. óra

Verburgné Sebő Julianna

6.a osztályfőnöke, sporttörténet, testnevelés
Viluth Vénusz

egyéni fogadóóra: péntek 4. óra

Viluth Vénusz

spanyol nyelv
Zathureczky Viola

egyéni fogadóóra: kedd 4. óra

Zathureczky Viola

tanító

 

Iskolai segítők

Bajominé Juhász Ágnes

Bajominé Juhász Ágnes

védőnő
Dóczi András

Dóczi András

karbantartó
Illés Ádám

Illés Ádám

karbantartó
Gaskó Ágota

Gaskó Ágota

iskolapszichológus
Király Orsolya

a FPSZ II. Kerületi Tagintézményének munkatársa

Király Orsolya

logopédus,
Orosz Melinda

Orosz Melinda

szociális munkatárs
Groszmann Krisztina

Groszmann Krisztina

utazó gyógypedagógus
Kőrössy Ágnes

Kőrössy Ágnes

utazó gyógypedagógus
Stocker Andrea

Stocker Andrea

utazó gyógypedagógus
Szűcs Erzsébet

Szűcs Erzsébet

utazó gyógypedagógus
Ramocsa Gábor

Ramocsa Gábor

gyógytestnevelő

error: Jobb egérgomb blokkolva!